XSFPPCNANF-50.000000
TaitienTaitien
XSFPPCNANF-50.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XSFPPCNANF-50.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 50MHZ 16PF SMD
Fitxak: 1.XSFPPCNANF-50.000000.pdf2.XSFPPCNANF-50.000000.pdf3.XSFPPCNANF-50.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
XSFPPCNANF-50.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XSFPPCNANF-50.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena CRYSTAL 50MHZ 16PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series XS balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 16pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Maiztasuna Tolerantzia ±15ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±15ppm Frequency 50MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 Ohms Deskribapen zehatza 50MHz ±15ppm Crystal 16pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead