XSCDDCNANF-24.000000
TaitienTaitien
XSCDDCNANF-24.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XSCDDCNANF-24.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 24MHZ 10PF SMD
Fitxak: 1.XSCDDCNANF-24.000000.pdf2.XSCDDCNANF-24.000000.pdf3.XSCDDCNANF-24.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
XSCDDCNANF-24.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XSCDDCNANF-24.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena CRYSTAL 24MHZ 10PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series XS balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 10pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Maiztasuna Tolerantzia ±25ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 24MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 Ohms Deskribapen zehatza 24MHz ±25ppm Crystal 10pF 70 Ohms 2-SMD, No Lead