VTEMPCJANF-200.000000
TaitienTaitien
VTEMPCJANF-200.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VTEMPCJANF-200.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 200MHZ 3.3V CMOS SMD
Fitxak: 1.VTEMPCJANF-200.000000.pdf2.VTEMPCJANF-200.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
VTEMPCJANF-200.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VTEMPCJANF-200.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC VCXO 200MHZ 3.3V CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8055 pcs Datuen fitxa 1.VTEMPCJANF-200.000000.pdf2.VTEMPCJANF-200.000000.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series VT
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Beste izenak 1664-1333
VTESPCJANF-200.000000
VTEUPCJANF-200.000000
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 200MHz Deskribapen zehatza 200MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 50mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -
Base erresonatzailea Crystal Absolute Pull Range (APR) ±50ppm