TYKTACSANF-19.200000
TaitienTaitien
TYKTACSANF-19.200000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TYKTACSANF-19.200000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 19.2MHZ 1.8V CLP SW SMD
Fitxak: 1.TYKTACSANF-19.200000.pdf2.TYKTACSANF-19.200000.pdf3.TYKTACSANF-19.200000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TYKTACSANF-19.200000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TYKTACSANF-19.200000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC TCXO 19.2MHZ 1.8V CLP SW SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series TY
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Beste izenak 1664-1319-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±500ppb
Frequency 19.2MHz Deskribapen zehatza 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -