TVECCLSANF-20.000000
TaitienTaitien
Taitien
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVECCLSANF-20.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 20.0000MHZ CLP SNWV SMD
Fitxak: 1.TVECCLSANF-20.000000.pdf2.TVECCLSANF-20.000000.pdf3.TVECCLSANF-20.000000.pdf
  • Mezua
TVECCLSANF-20.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVECCLSANF-20.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC TCXO 20.0000MHZ CLP SNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.8 V ~ 3.3 V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series TV
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±2ppm Frequency 20MHz
Deskribapen zehatza 20MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA