TSETACSANF-27.000000
TaitienTaitien
Taitien
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TSETACSANF-27.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 27.00MHZ 3.3V SNWV SMD
Fitxak: 1.TSETACSANF-27.000000.pdf2.TSETACSANF-27.000000.pdf3.TSETACSANF-27.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TSETACSANF-27.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TSETACSANF-27.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC TCXO 27.00MHZ 3.3V SNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series TS
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 10-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±500ppb Frequency 27MHz
Deskribapen zehatza 27MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3.5mA