TAEBCCSANF-25.000000
TaitienTaitien
TAEBCCSANF-25.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAEBCCSANF-25.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC VCTCXO 25.0000MHZ CLP SNWV
Fitxak: 1.TAEBCCSANF-25.000000.pdf2.TAEBCCSANF-25.000000.pdf3.TAEBCCSANF-25.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TAEBCCSANF-25.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAEBCCSANF-25.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC VCTCXO 25.0000MHZ CLP SNWV Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.3 V Mota VCTCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series TA
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±2ppm Frequency 25MHz
Deskribapen zehatza 25MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Hornikuntza (Max) 3.5mA