OWETDLVTNF-125.000000
TaitienTaitien
Taitien
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OWETDLVTNF-125.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.OWETDLVTNF-125.000000.pdf2.OWETDLVTNF-125.000000.pdf3.OWETDLVTNF-125.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
OWETDLVTNF-125.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OWETDLVTNF-125.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series OW
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.053" (1.35mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 50mA