OVETDIJTNF-50.000000
TaitienTaitien
OVETDIJTNF-50.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OVETDIJTNF-50.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.OVETDIJTNF-50.000000.pdf2.OVETDIJTNF-50.000000.pdf3.OVETDIJTNF-50.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
OVETDIJTNF-50.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OVETDIJTNF-50.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series OV
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 50MHz
Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 20mA