OTERGCLTNF-50.000000
TaitienTaitien
OTERGCLTNF-50.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OTERGCLTNF-50.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC XO 50MHZ 3.3V PECL SMD
Fitxak: 1.OTERGCLTNF-50.000000.pdf2.OTERGCLTNF-50.000000.pdf3.OTERGCLTNF-50.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
OTERGCLTNF-50.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OTERGCLTNF-50.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC XO 50MHZ 3.3V PECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series OT
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 1664-1055 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 75mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -