OCKTGLJANF-12.000000
TaitienTaitien
OCKTGLJANF-12.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OCKTGLJANF-12.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.OCKTGLJANF-12.000000.pdf2.OCKTGLJANF-12.000000.pdf3.OCKTGLJANF-12.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
OCKTGLJANF-12.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OCKTGLJANF-12.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series OC
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 12MHz
Deskribapen zehatza 12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 7mA