W23-150RJI
TT ElectronicsTT Electronics
W23-150RJI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W23-150RJI
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 150 OHM 10.5W 5% AXIAL
Fitxak: W23-150RJI.pdf
  • Mezua
W23-150RJIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W23-150RJI fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 150 OHM 10.5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5259 pcs Datuen fitxa W23-150RJI.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia x 1.496" L (8.00mm x 38.00mm)
Series W20 Erresistentzia 150 Ohms
Energia (Watts) 10.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 985-1165
W23150RJI
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150 Ohms ±5% 10.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound