W22-R33JI
TT ElectronicsTT Electronics
W22-R33JI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W22-R33JI
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 0.33 OHM 7W 5% AXIAL
Fitxak: W22-R33JI.pdf
  • Mezua
W22-R33JIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W22-R33JI fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 0.33 OHM 7W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3416 pcs Datuen fitxa W22-R33JI.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series W20 Erresistentzia 330 mOhms
Energia (Watts) 7W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 985-1127-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound