W21-470RJI
TT ElectronicsTT Electronics
W21-470RJI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W21-470RJI
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 470 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: W21-470RJI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
W21-470RJIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W21-470RJI fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 470 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76545 pcs Datuen fitxa W21-470RJI.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.220" Dia x 0.500" L (5.60mm x 12.70mm)
Series W20 Erresistentzia 470 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 985-1115-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound