W21-1R5JI
TT ElectronicsTT Electronics
W21-1R5JI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W21-1R5JI
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 1.5 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: W21-1R5JI.pdf
  • Mezua
W21-1R5JIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W21-1R5JI fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 1.5 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6672 pcs Datuen fitxa W21-1R5JI.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.220" Dia x 0.500" L (5.60mm x 12.70mm)
Series W20 Erresistentzia 1.5 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 985-1098-3
W211R5JI
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.5 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound