RC55Y-6K04BI
TT ElectronicsTT Electronics
RC55Y-6K04BI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC55Y-6K04BI
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 6.04K OHM 0.25W 0.1% AXIAL
Fitxak: RC55Y-6K04BI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
RC55Y-6K04BIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC55Y-6K04BI fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 6.04K OHM 0.25W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87090 pcs Datuen fitxa RC55Y-6K04BI.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Series RC Erresistentzia 6.04 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 985-1055-3
RC55Y6K04BI
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.04 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film