RC55Y-22K1BI
TT ElectronicsTT Electronics
RC55Y-22K1BI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC55Y-22K1BI
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 22.1K OHM 0.25W 0.1% AXIAL
Fitxak: RC55Y-22K1BI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
RC55Y-22K1BIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC55Y-22K1BI fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 22.1K OHM 0.25W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55344 pcs Datuen fitxa RC55Y-22K1BI.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Series RC Erresistentzia 22.1 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 985-1068-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22.1 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film