PCF0805-12-40K2BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0805-12-40K2BT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCF0805-12-40K2BT1
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES SMD 40.2KOHM 0.1% 1/10W 0805
Fitxak: PCF0805-12-40K2BT1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
PCF0805-12-40K2BT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCF0805-12-40K2BT1 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES SMD 40.2KOHM 0.1% 1/10W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132808 pcs Datuen fitxa PCF0805-12-40K2BT1.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series PCF - Precision Erresistentzia 40.2 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 985-1401-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 40.2 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film