PCF0603R-332KBT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0603R-332KBT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCF0603R-332KBT1
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES SMD 332K OHM 0.1% 1/16W 0603
Fitxak: PCF0603R-332KBT1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PCF0603R-332KBT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCF0603R-332KBT1 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES SMD 332K OHM 0.1% 1/16W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 156343 pcs Datuen fitxa PCF0603R-332KBT1.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series PCF - Precision Erresistentzia 332 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 985-1290-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 332 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Film