PCF0402R-5K1BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0402R-5K1BT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCF0402R-5K1BT1
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: PCF0402R-5K1BT1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
PCF0402R-5K1BT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCF0402R-5K1BT1 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 557596 pcs Datuen fitxa PCF0402R-5K1BT1.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series PCF - Precision Erresistentzia 5.1 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 985-1242-2
PCF0402R5K1BT1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.1 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film