OAR1R003JLF
TT ElectronicsTT Electronics
OAR1R003JLF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OAR1R003JLF
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES METAL 0.003 OHM 1W 5% RADIAL
Fitxak: OAR1R003JLF.pdf
  • Mezua
OAR1R003JLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OAR1R003JLF fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES METAL 0.003 OHM 1W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5577 pcs Datuen fitxa OAR1R003JLF.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.450" L x 0.065" W (11.43mm x 1.65mm)
Series OAR Erresistentzia 3 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 989-1080
OAR-1-R003-J-LF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.320" (8.12mm) Ezaugarriak Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Element