M55342E12B866AR
TT ElectronicsTT Electronics
M55342E12B866AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342E12B866AR
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES SMD 866 OHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: M55342E12B866AR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
M55342E12B866ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342E12B866AR fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES SMD 866 OHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13412 pcs Datuen fitxa M55342E12B866AR.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Erresistentzia 866 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 1217-1117-1
1217-1117-1-MIL
PFC-W0603R-07-8660-B-3821
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 866 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Konposizio Thin Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
M55342E12B866ARWS
M55342E12B866ARWS
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 866 OHM 0.1% 1/10W 0603