M55342E06B34B0R
TT ElectronicsTT Electronics
M55342E06B34B0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342E06B34B0R
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES SMD 34K OHM 0.1% 0.15W 0805
Fitxak: M55342E06B34B0R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
M55342E06B34B0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342E06B34B0R fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES SMD 34K OHM 0.1% 0.15W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10772 pcs Datuen fitxa M55342E06B34B0R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Erresistentzia 34 kOhms
Energia (Watts) 0.15W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 1217-1170-1
1217-1170-1-MIL
PFC-W0805R-07-3402-B-2186
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.66mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 34 kOhms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film