LR2010-R15FW
TT ElectronicsTT Electronics
LR2010-R15FW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LR2010-R15FW
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 0.15 OHM 1% 1W 2010
Fitxak: LR2010-R15FW.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LR2010-R15FWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LR2010-R15FW fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 0.15 OHM 1% 1W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113300 pcs Datuen fitxa LR2010-R15FW.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm)
Series LR Erresistentzia 150 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak 985-1206-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film