HM79S-63680LFTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM79S-63680LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 420MA 820 MOHM
Fitxak: HM79S-63680LFTR13.pdf
  • Mezua
HM79S-63680LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM79S-63680LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 68UH 420MA 820 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3412 pcs Datuen fitxa HM79S-63680LFTR13.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.244" L x 0.220" W (6.20mm x 5.60mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 68µH Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 68µH Shielded Inductor 420mA 820 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 820 mOhm Max Uneko balorazioa 420mA