HM79S-63120LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM79S-63120LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 940MA 160 MOHM
Fitxak: HM79S-63120LFTR13.pdf
  • Mezua
HM79S-63120LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM79S-63120LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 12UH 940MA 160 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6407 pcs Datuen fitxa HM79S-63120LFTR13.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.244" L x 0.220" W (6.20mm x 5.60mm)
estali Shielded Series HM79S
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Shielded Inductor 940mA 160 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 160 mOhm Max Uneko balorazioa 940mA