HM79S-125271LFTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM79S-125271LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 270UH 630MA 700 MOHM
Fitxak: HM79S-125271LFTR13.pdf
  • Mezua
HM79S-125271LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM79S-125271LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 270UH 630MA 700 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3412 pcs Datuen fitxa HM79S-125271LFTR13.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.457" W (12.50mm x 11.60mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 270µH Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 270µH Shielded Inductor 630mA 700 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 700 mOhm Max Uneko balorazioa 630mA