HM79S-105100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM79S-105100LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 2.06A 60 MOHM SMD
Fitxak: HM79S-105100LFTR13.pdf
  • Mezua
HM79S-105100LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM79S-105100LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 10UH 2.06A 60 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6676 pcs Datuen fitxa HM79S-105100LFTR13.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
estali Shielded Series HM79S
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 10µH Shielded Inductor 2.06A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 60 mOhm Max Uneko balorazioa 2.06A