HM79-60151LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-60151LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM79-60151LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM
Fitxak: HM79-60151LFTR13.pdf
  • Mezua
HM79-60151LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM79-60151LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3856 pcs Datuen fitxa HM79-60151LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
estali Unshielded Series HM79
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 470 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 470 mOhm Max Uneko balorazioa 780mA