HM79-30121LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-30121LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM79-30121LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120UH 490MA 536 MOHM
Fitxak: HM79-30121LFTR13.pdf
  • Mezua
HM79-30121LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM79-30121LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 120UH 490MA 536 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3061 pcs Datuen fitxa HM79-30121LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series HM79
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 120µH Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 120µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 536 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 536 mOhm Max Uneko balorazioa 490mA