HM78D-128391KLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-128391KLFTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM78D-128391KLFTR
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 390UH SMD
Fitxak: HM78D-128391KLFTR.pdf
  • Mezua
HM78D-128391KLFTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM78D-128391KLFTR fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 390UH SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4520 pcs Datuen fitxa HM78D-128391KLFTR.pdf
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series HM78D
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Bobinak kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Indukzioa - seriean konektatuta 1.56mH Indukzioa - Paralelean konektatuta 390µH
Altuera 0.317" (8.05mm) Deskribapen zehatza Shielded 2 Coil Inductor Array 1.56mH Inductance - Connected in Series 390µH Inductance - Connected in Parallel 560 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.1A Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) - Seriea 2.24 Ohm DC Erresistentzia (DCR) - Paraleloan 560 mOhm
Uneko saturazioa - Seriea 840mA Uneko saturazioa - Paraleloa 1.7A
Oraingo balorazioa - Seriea 530mA Oraingo balorazioa - Paraleloa 1.1A