HM76-50680JLFTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM76-50680JLFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 2.3A 140 MOHM SMD
Fitxak: HM76-50680JLFTR13.pdf
  • Mezua
HM76-50680JLFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM76-50680JLFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 68UH 2.3A 140 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6120 pcs Datuen fitxa HM76-50680JLFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.746" L x 0.600" W (18.95mm x 15.24mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 68µH Altuera - Eserita (Max) 0.284" (7.21mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 140 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 140 mOhm Max Uneko balorazioa 2.3A