HM76-40220JLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM76-40220JLFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 4.4A 40 MOHM SMD
Fitxak: HM76-40220JLFTR13.pdf
  • Mezua
HM76-40220JLFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM76-40220JLFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 22UH 4.4A 40 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4557 pcs Datuen fitxa HM76-40220JLFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
estali Unshielded Series HM76
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.292" (7.41mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 4.4A 40 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 40 mOhm Max Uneko balorazioa 4.4A