HM76-301R5JLFTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM76-301R5JLFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 7.9A 10 MOHM SMD
Fitxak: HM76-301R5JLFTR13.pdf
  • Mezua
HM76-301R5JLFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM76-301R5JLFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 1.5UH 7.9A 10 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5656 pcs Datuen fitxa HM76-301R5JLFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.232" (5.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 7.9A 10 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 10 mOhm Max Uneko balorazioa 7.9A