HM73-5026R5LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM73-5026R5LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 26.5UH 4.6A 25.2 MOHM
Fitxak: HM73-5026R5LFTR13.pdf
  • Mezua
HM73-5026R5LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM73-5026R5LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 26.5UH 4.6A 25.2 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4695 pcs Datuen fitxa HM73-5026R5LFTR13.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.532" L x 0.512" W (13.5mm x 13mm)
estali Shielded Series HM73
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 26.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 26.5µH Shielded Inductor 4.6A 25.2 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 25.2 mOhm Max Uneko balorazioa 4.6A
Uneko - Saturazioa 8.8A