HM73-31100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM73-31100LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM73-31100LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
Fitxak: HM73-31100LFTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
800 pcs
  • Mezua
HM73-31100LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM73-31100LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57383 pcs Datuen fitxa HM73-31100LFTR13.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
estali Shielded Series HM73
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 987-1231-2
HM7331100LFTR13
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 10µH Shielded Inductor 6A 26 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 26 mOhm Max
Uneko balorazioa 6A Uneko - Saturazioa 10A