HM72B-06100LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM72B-06100LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM72B-06100LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 3.2A 105 MOHM SMD
Fitxak: HM72B-06100LFTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
HM72B-06100LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM72B-06100LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics/BI Magnetics
deskribapena FIXED IND 10UH 3.2A 105 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38843 pcs Datuen fitxa HM72B-06100LFTR13.pdf
Tentsioa - Tasa - Usage Unshielded
Mota Molded Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Series HM72B RoHS egoera Cut Tape (CT)
balorazio - polarizazio Nonstandard
Beste izenak 987-1474-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia HM72B-06100LFTR13 Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Hardware mota 10µH Frekuentzia - Test -
Frekuentzia - Self Resonant 105 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 10µH Unshielded Molded Inductor 3.2A 105 mOhm Max Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 10UH 3.2A 105 MOHM SMD Denbora atzeratzea 100kHz
DC Erresistentzia (DCR) 7A Uneko balorazioa 3.2A