HM72A-12100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM72A-12100LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 8.3A 25.5 MOHM
Fitxak: HM72A-12100LFTR13.pdf
  • Mezua
HM72A-12100LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM72A-12100LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 10UH 8.3A 25.5 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5687 pcs Datuen fitxa HM72A-12100LFTR13.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
estali Unshielded Series HM72A
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Molded Inductor 8.3A 25.5 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 25.5 mOhm Max Uneko balorazioa 8.3A
Uneko - Saturazioa 16A