HM72A-104R7LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM72A-104R7LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 7.3A 16.5 MOHM
Fitxak: HM72A-104R7LFTR13.pdf
  • Mezua
HM72A-104R7LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM72A-104R7LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 4.7UH 7.3A 16.5 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3619 pcs Datuen fitxa HM72A-104R7LFTR13.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.453" L x 0.413" W (11.50mm x 10.50mm)
estali Unshielded Series HM72A
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 4.7µH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Molded Inductor 7.3A 16.5 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 16.5 mOhm Max Uneko balorazioa 7.3A
Uneko - Saturazioa 17A