HM72A-06330LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM72A-06330LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 1.8A 332 MOHM SMD
Fitxak: HM72A-06330LFTR13.pdf
  • Mezua
HM72A-06330LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM72A-06330LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 33UH 1.8A 332 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5938 pcs Datuen fitxa HM72A-06330LFTR13.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
estali Unshielded Series HM72A
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 33µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Molded Inductor 1.8A 332 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 332 mOhm Max Uneko balorazioa 1.8A
Uneko - Saturazioa 3.5A