HM71S-06031R5LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM71S-06031R5LFTR
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 930MA 45 MOHM
Fitxak: HM71S-06031R5LFTR.pdf
  • Mezua
HM71S-06031R5LFTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM71S-06031R5LFTR fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 1.5UH 930MA 45 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3458 pcs Datuen fitxa HM71S-06031R5LFTR.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Shielded Series HM71S
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 930mA 45 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 45 mOhm Max Uneko balorazioa 930mA
Uneko - Saturazioa 930mA