HM71-10220LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM71-10220LFTR
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 800MA 370 MOHM
Fitxak: HM71-10220LFTR.pdf
  • Mezua
HM71-10220LFTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM71-10220LFTR fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 22UH 800MA 370 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2734 pcs Datuen fitxa HM71-10220LFTR.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Unshielded Series HM71
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 370 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 370 mOhm Max Uneko balorazioa 800mA
Uneko - Saturazioa 700mA