HM69-50R10LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM69-50R10LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 29A 0.48 MOHM
Fitxak: HM69-50R10LFTR13.pdf
  • Mezua
HM69-50R10LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM69-50R10LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 100NH 29A 0.48 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4368 pcs Datuen fitxa HM69-50R10LFTR13.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.339" L x 0.248" W (8.60mm x 6.30mm)
estali Shielded Series HM69
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 100nH Altuera - Eserita (Max) 0.130" (3.30mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 100nH Shielded Inductor 29A 0.48 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.48 mOhm Max Uneko balorazioa 29A