HM66A-1255471MLF13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66A-1255471MLF13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 490MA 624 MOHM
Fitxak: HM66A-1255471MLF13.pdf
  • Mezua
HM66A-1255471MLF13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66A-1255471MLF13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 470UH 490MA 624 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4297 pcs Datuen fitxa HM66A-1255471MLF13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 470µH Altuera - Eserita (Max) 0.232" (5.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470µH Shielded Wirewound Inductor 490mA 624 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 624 mOhm Max Uneko balorazioa 490mA