HM66A-0745471MLF13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66A-0745471MLF13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 220MA 1.26 OHM
Fitxak: HM66A-0745471MLF13.pdf
  • Mezua
HM66A-0745471MLF13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66A-0745471MLF13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 470UH 220MA 1.26 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3331 pcs Datuen fitxa HM66A-0745471MLF13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 470µH Altuera - Eserita (Max) 0.189" (4.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470µH Shielded Wirewound Inductor 220mA 1.26 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.26 Ohm Max Uneko balorazioa 220mA