HM66A-0318470MLF13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66A-0318470MLF13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 230MA 1.82 OHM
Fitxak: HM66A-0318470MLF13.pdf
  • Mezua
HM66A-0318470MLF13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66A-0318470MLF13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 47UH 230MA 1.82 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3436 pcs Datuen fitxa HM66A-0318470MLF13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
estali Shielded Series HM66A
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Shielded Wirewound Inductor 230mA 1.82 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.82 Ohm Max Uneko balorazioa 230mA