HM66-80101LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-80101LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66-80101LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 1.35A 304 MOHM
Fitxak: HM66-80101LFTR13.pdf
  • Mezua
HM66-80101LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66-80101LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 100UH 1.35A 304 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4862 pcs Datuen fitxa HM66-80101LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
estali Shielded Series HM66
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 100µH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.35A 304 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 304 mOhm Max Uneko balorazioa 1.35A