HM66-70470LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-70470LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66-70470LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 950MA 155 MOHM
Fitxak: HM66-70470LFTR13.pdf
  • Mezua
HM66-70470LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66-70470LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 47UH 950MA 155 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5789 pcs Datuen fitxa HM66-70470LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
estali Shielded Series HM66
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Shielded Wirewound Inductor 950mA 155 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 155 mOhm Max Uneko balorazioa 950mA