HM66-50470LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-50470LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66-50470LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 620MA 260 MOHM
Fitxak: HM66-50470LFTR13.pdf
  • Mezua
HM66-50470LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66-50470LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 47UH 620MA 260 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4871 pcs Datuen fitxa HM66-50470LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
estali Shielded Series HM66
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Shielded Wirewound Inductor 620mA 260 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 260 mOhm Max Uneko balorazioa 620mA