HM66-30181LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-30181LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66-30181LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180UH 220MA 1.54 OHM
Fitxak: HM66-30181LFTR13.pdf
  • Mezua
HM66-30181LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66-30181LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 180UH 220MA 1.54 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3138 pcs Datuen fitxa HM66-30181LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
estali Shielded Series HM66
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 180µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 180µH Shielded Wirewound Inductor 220mA 1.54 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.54 Ohm Max Uneko balorazioa 220mA